5 grudnia 2025 podczas uroczystej gali w Muzeum Fotografii w Krakowie kolejny raz przyznano Nagrodę im. Wojtka Falęckiego. Laureatką została Aneta Grzeszykowska, nagrodzona za wystawę „Karma” w Galerii Raster. Jury uhonorowało także Martę Bogdańską za projekt „Vive la Resistance! W oku patrzącego”, przyznając jej specjalne wyróżnienie. Nagroda została ustanowiona w 2018 roku przez Ewę Łabno-Falęcką i Katarzynę Falęcką, aby upamiętnić jej patrona – kolekcjonera i znawcę sztuki.